COLLABORATON BREW!

NAVARILI SME SPOLOČNÉ PIVO! GINGERBREAD je pivo v štýle kalifornského ležiaku. S použitím ležiakových kvasníc, ktoré sú prispôsobené kvaseniu vyššími teplotami, americké chmeľové odrody Cascade a Willamette, domácim figovým pyré a perníkového korenia sme spolu s pivovarom Sessler vytvorili veľmi príjemné predvianočné prekvapenie.

Od 21.11.2016 vo všetkých skvelých podnikoch a pivotékach! Tešíme sa na vaše reakcie.

Na zdravie!!!

BEAR HUNTER JE VONKU!

Rok ubehol ako voda. Každoročne sa stretneme pred Vianocami spoločne so spriateleným pivovarom LUCKY BASTARD, aby sme navarili špeciál, ktorý si zaslúži zrienie takmer rok. Keď sme v roku 2014 varili prvý FINE BARLEY ( English Barleywine ) hneď sme vedeli do čoho sa pustíme hneď o rok. Minulý rok tesne pred Vianocami sme sa opäť stretli, tento krát aj s teamom z nášho podniku Sklep Pub a "ukuli" sme pre Vás náš prvý Russian Imperial Stout . Pozitívnu premiéru zažil tento víkend na Pivobrana Feste, a od dnes si ho môžte vychunať vo vašej obľúbenej pivotéke, alebo na našom E-SHOPE . Už budúci týždeň varíme opäť ďalší špeciál. Tešíme sa!

BYROKRACIA, PAPIEROVAČKY!!! BOJUJEME!!!

"Počas štvorročnej plavby plnej nástrah búrok a bleskov, vzostupov aj pádov, ale aj slnečného bezvetria sme konečne objavili ostrov! V ruinách prasacích fariem sme vykopali hlboké artézske studne a použili recepty našich predkov uchované v komínoch spalovní….ale no…dosť bolo LSD! Už túto jeseň navždy zakotvíme na neprebádanom novom území menom REMESELNÝ PIVOVAR HELLSTORK. Áno…po viac ako 5 rokoch varenia a plaviac sa po celom bývalom Československu, sa nás bocian ide natrvalo uhniezdiť, vystúpiť z pekla a tak definitívne rozprestrieť svoje krídla kreatívnosti."


storking

Každý kŕdeľ bocianov má svoje pevné jadro z tých najsilnejších. Presne tak ako náš pivovar, ktorý Vám predstavuje svoju pravidelnú radu pív.

Každoročne bociany odlietajú do teplých krajín „prezimovať“ a potom naspäť domov. Tak ako oni aj my potrebujeme zmenu! To nám umožňujú naše sezónne špeciály, ktoré sa v pravidelných intervaloch vracajú do vašich pohárov…

Limitované edície nášho piva môžte ochutnať pri rôznych príležitostiach spolupráce so spriatelenými pivovarmi, alebo našimi špeciálnymi várkami TRYUS Ltd.